Mimarlik & Mühendislik - INTEC DESIGN_TR

INTEC DESING
İçeriğe git
MİMARLIK & MÜHENDİSLİK
         Kamu ve özel bina tasarımları, inşaatın ilk aşamasıdır. Bina tasarımı ve özelliklerine sahip olana dek onun inşaatına veya halihazırdaki bir binanın tadilatına başlamak mümkün değildir.
     INTEC DESING Konut ve konut dışı bina tasarımı faaliyetinde bulunur. Bir binanın tasarım planlarını yapmak karmaşık bir süreçtir. Tüm ısıtma, elektrik, su ve kanalizasyon tesisatı ile havalandırma ve iklimlendirme aşamalarını içerir.Aynı zamanda konut dışı binaların çok çeşitli karmaşıklık derecelerinde tasarımını gerçekleştirmekteyiz. Tasarım ve inşaat, binanın hizmete sokulabilmesi için halihazırdaki yasa ve düzenlemelere sıkı sıkıya uygun biçimde gerçekleştirilmektedir. Ev inşaatına, ancak tam ve detaylı tasarım planı ile beraber mimari tasarım modelinden tesisat ve elektrik sistemleri proje planına kadar her türlü detaya sahip olunduğu zaman başlanabilir.
        Modern teknolojiler, inşaat planlarının geliştirilmesini çok daha hızlı ve düşük maliyetli hale getirmiştir. Bilgisayar destekli 3D görselleştirme, tasarım çözümünün kalitesini ve  model olarak gösterimi projenin  veya tasarımın doğruluğunu teyit eder.
INTEC DESING  INTREX Grup  oluşumudur.
+90 534 066 28 15
info@intec-d.com
İçeriğe dön